Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Club Nokaut Trawniki Skandaliczna Postronność Ochrony

Utworzony przez Lukas, 8 listopada 2009 r. o 22:04
Warszawiaczku ty jestes jak gumowy kondom po zuzyciu wyzuca sie do smieci konia to moze walisz swojemu tatusiowi wiec uwazaj co piszesz bo tatus moze wiechac w ciebie małym pociagem N000bie moze ty własnie masz z "Nokałtu" jedna z tych szmat co sie pier...ą po krzakach.........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bylismy kiedys z kumplami w takim wiejskim klubie spoko dziewczyny jak wszedzie sa latwe i te normalne jak i te co wyzej sraja niz d maja na wsi z tych ostatnich to najw. smiech ryneczkowe ciuchy gora ale na co drugim louis "vitom" ale tak jest wszedzie w kazdym badz razie tubylcom nie spodobalo sie ze wyrywamy im laski poszedlem "siusiu" ;P i taka kocowe dostalem ze cud ze wybieglem z tamtad bez rozciec i zadrapan i puentujac te zabijaki mi i koledze powiedzieli ze jak wyjdziemy z impry to prze..ane a wiadomo wszedzie jak wyjdziesz z klubu to ch.. obchodzi wszystkich bodyguardow co sie z toba dzieje niestety "chlopacy" bo tak ich trzeba nazwac posiadali duzo sily od mlocki cepami i orania pola ale bic sie nie potrafili a zadarli z vice mistrzem polski kickbox, instruktor aikido, vicemistrz w karate kyokushin czy jakos tak i goscia znanego z KSW nazwisk nie wymienie a po prostu poszlismy potanczyc bo spotkalismy sie na obozie kondycyjnym bylismy trzezwi bo ogolnie w przygotowawczym nie pijemy a ja to wogole malo i rzadko raczej wino i piwo wodka to nie dla mnie choc tez czasem nie wzgardze ogolnie te zapijaczone mordy zostaly skarcone przez zycie jednemu nawet udzielilismy pomocy tj.zawiezlismy do szpitala za co dziekowala jego laska bo kumpel zlamal mu zuchwe i zaczela mu sie zapadac czyli mogl sie udusic wlasnymi zebami bo chcial isc do domu wiec wiejscy bogowie dyskotek ochroniarze i inni bossowie wsi moja babka zawsze mowila ze jak ktos nie umie pic to niech nie pije bo potem malpi rozum szkodzi ps. nie chwale sie nie zale ale pomyslcie czasem czy ktos kogo bijecie w piatke nie przyjdzie do waszych drzwi w nocy i kolbami zalomota bo wtedy bedzie za pozno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Ela~ napisał:
Szkoda że już Club zamknięty ( Młodzież z Trawnik i okolic teraz nie ma zbytnio gdzie się bawić.. tutaj był najbliższy dla nas club. Teraz tylko KOMETA gdzie jest dośc daleko..i Grand Ziro... do baani ! Okropne miejsce !Podłogi normalnej nie ma ;/ ehh w Nokaucie było przyjemnie i elegancko... muza boska. Teraz są wakacje ..i co teraz ma robić młodzież w letnie sobotniE wieczory.?! Pójść pod sklep i sie upić...albo co gorsza nad jakies jezioro...żeby wynikło z tego jakieś nieszczęście??!!! A tak w NOKAUCIE było bezpiecznie... iludzię chętnie tam przybywali na prawde z dalekich miejscowośći.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ochrona dyskoteki jest zajebista waleczne chłopaki a liść od Masy zmiata z powierzchni ziemi wiem bo mialem okazje poczóc ale zasluzylem wielki szacun dla nich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ochrona komety zajebista dobrze z liscia walą przeważnie masa pozdro dla nich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napiszcie mi kogo wasze żale i skargi interesuje? pół polski z was się śmieje - to jest istotne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy miastowe wsioki pitolicie? Sam jestem z miasta i zazdroszczę im takiego wiejskiego beztroskiego życia w którym nie trzeba nic robić. Jest bieda z nędzą ale full czasu wolnego. Tego zazdroszczę. W mieście się zapier**la całe dnie a wieczorami ogląda kablówkę lub pitoli na gadu-gadu. Takich obrazków jak wieś zabita dechami to już niedługo nie będzie a szkoda. Rodzinka fajna tylko te dorosłe dzieciaki to lenie śmierdzące. Wiadomo że jest ciężko i oni za dużego IQ nie mają. Ale wziąłby rower i te 38 km dojeżdżał do roboty w lublinie. Tam na bank jest praca! Ale to są niewykształceni ludzie oni nie mogą o tym wiedzieć. Ktoś się nimi powinien zainteresować i zaktywizować zawodowo. Na pewno są jakieś duże fabryki zagraniczne w lublinie i przyjmują ludzi na tzw. taśmę produkcyjną. Pracownik produkcji bezpośredniej. Tu wystarczy podstawówka i nie trzeba mieć praktyki w zawodzie stolarza. Swoją drogą ten młody łepek miał bluzę najacza więc na oryginalne ubrania go stać? Sam w oryginalnych nie chodzę mimo że pracuję i zarabiam bo mnie nie stać na takie drogie rzeczy. Ta laska-tancerka jest zaje**sta. To że ją łepek młóci a ona go kocha to rozumiem (bo empirycznie to jest udowodnione że jak się babę leje to kocha a jak się nie bije to nie kocha) ale niech się zmusi i od niego odejdzie bo dzieciak też będzie miał z nim przeje**ne jak go będzie tłukł. Znajdzie sobie innego kolesia bez problemu z taką urodą. I milion razy szybciej niż te "szanujące sie" z forum co krytykują. Same pewnie z was niezłe szmaty co sie pizd**y nie dacie dotknąć i trzymacie na starość żeby pajęczyną zarosło. Macanie i wkładanie palców przez wieśniaków to efekt braku interwencji tępych matołków ochroniarzy. Muskuły na filmie widać że mają ale we łbie pusto i pewnie zero umiejętności sztuk walki. Pierwszy lepszy kickbokser, krav-maga czy fajter z klatki by tym szafom nałomotał bo to są kaleki mają za duzo niepotrzebnych mięśni. Że z płaska mocno biją to się nie dziwię a jak ktoś jest pijany to nie ma szybkości żeby się uchylić i podciąć i dobić łokciem ale wiem ze się łatwo tak mówi. ta laska się tam marnuje za 200 złotych powinna zwijać się z wiochy, wyjechać do lublina i pójść do jakiegoś lepszego klubu gdzie nikt by jej nie dotykał. I niech myśli zrobić jakiś zawód bo za 10 lat już tego nie będzie mogła wykonywać. Niech sobie znajdzie jakiegoś mądrego kolesia co się nią zajmie. Sam wolałbym tą rudą w spodenkach bo przynajmniej poukładana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdrawiam rodzinkę z koloni Trawniki, dacie radę A co do tej Kur...y tancerki to szkoda gadać, tylko żeby może jakoś dziecko jej zabrać żeby w przyszłości nie cierpiało:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do arka- ja tam do komety jezdze co tydźień i jeszcze nigdy z liscia nie dostalem ale kopa w d*** a owszem i zgadnij od kogo?ale nie ma co zle gadac takiej ochrony nie ma nigdzie indziej wszedzie w ryło walą az zal a kopa w d*** mozna od czasu do czasu przyjąć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NAPISZE TAK - TEN FILM POWINIEN OBJRZEC PAN PRENIER TUSK I ZOBACZYC CO SIE DZIEJE Z POLSKA MLODZIERZA TO WINA SYSTEMU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! POZDRAWIAM RODZINKE WIERZE W WAS ZE DACIE RADE JAK BEDE KIEDYS PRZEJAZDEM WPADNE I ZAPOMOGE POZDRAWIAM!!! jEB** POLSKI SYTEM POLITYCZNY KTORY NIE DAJE PERSPEKTYW I ROZWIJANIA SIE MLODYM LUDZIA BO PODOBNE WARUNKI PANUJA W MIASTACH... CZEKAM NA MIASTOWY DOKUMENT. POZDRO TRAWNIKI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
film do Premiera Tuska w trybie natychmiastowym !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Ela~ napisał:
Szkoda że już Club zamknięty ( Młodzież z Trawnik i okolic teraz nie ma zbytnio gdzie się bawić.. tutaj był najbliższy dla nas club. Teraz tylko KOMETA gdzie jest dośc daleko..i Grand Ziro... do baani ! Okropne miejsce !Podłogi normalnej nie ma ;/ ehh w Nokaucie było przyjemnie i elegancko... muza boska. Teraz są wakacje ..i co teraz ma robić młodzież w letnie sobotniE wieczory.?! Pójść pod sklep i sie upić...albo co gorsza nad jakies jezioro...żeby wynikło z tego jakieś nieszczęście??!!! A tak w NOKAUCIE było bezpiecznie... iludzię chętnie tam przybywali na prawde z dalekich miejscowośći.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taaaaa jasne!!! z poza Trawnik nikt nie przyjeżdżał do tego bur..lu, ponieważ młodzi ludzie chodzący na tę dyskotekę, widząc przykładowo rejestracje LSW stwierdzali, że właściciel samochodu jest ze Świdnika lub z Piask (co jest wielka bzdurą bo LSW ma na blachach cały powiat a nie tylko te dwie mieściny)niestety nie dawali możliwości nawet wyjść z tego samochodu a co dopiero wejść do "clubu"! Takie samochody zostawały często czymś obrzucane albo uszkadzane dlatego nikt z dalszych okolic nie przyjeżdżał..... ludzie którzy chcą się pobawić w miejscu kulturalnym itd wybierają inny cluby.... wiem coś o tym, bo zjeździłam prawie wszystkie dyskoteki w woj. lubelskim.. Polecam MDPallazzo w Radzyniu Pod. klub na poziomie i najlepsza muzyka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
film do Premiera Tuska w trybie natychmiastowym !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziewczyno z mala dziewczynką, przepraszam za wyrazenie ale takiego pustaka dawno nie spotkalem, moze dlatego ze nei obracam sie w takim chujowym towarzystwie, zal mi twojego dzieciaka tylko, masz ladna urodę jestes zgrabna mas zpiekne cialo czy musisz sie ku*** na litosc sprzedawac albo dawac wpychac sobie palce w pizde na wystepach? ogarnij sie bo zal d*** sciska weź sie do normalnej roboty no ale po twoich wypowiedziach sadze ze bedzie z tym kiepsko, nic dziwnego z emasz faceta ktory cie napier***a, bo normalny facet neichcialby takiej klientki, mi osobiscie sie podobasz wzgledem urody, ale jako kobiety nigdy bym cie neichcial bo nie maszszacunku do siebie, nie mas zpomyslu na zycie (to juz laski w burdelu maja lepsze zasady) jestes nijaka poprostu czarnobiala co do rodziny z 11 dziećmi zycze wam powodzenia, bo widac ze dzieci macie fajnie, bynajmiej sie nie ku***a i nie robia z siebie meneli zyja w warunkach takich w jakich maja i tak zle sobie nie radzą !! szkoda mi tej matki bo jest fajna kobitką z ktora pewnie mialbym nie jeden temat do obgadania, pozdrawiam was wszystkich to chyba tyle, a i jeszcze ten chlopak ktory niechce uczyc sie HISTORII widac ze ogarnia temat zyciua ale... jestes piepszonym nygusem nie chce sie poprostu, po co ci wiedziec czemu cos bylo 100 200 lat temu a to po to bys qwiedzial jak do tego doszlo z ejest na swiecie tak jak jest a nie wzielo sie wszystko z piasku kumasz sorry tempa strzalo kazdy z tej wsi moze sie wyrwac tylko trzeba chciec a nie napier***ac PIWSKA i WODE po kontenerem sorry rpzystankiem osobiscie nie dziwie sie ze jak komus cos sie uddalo powoli neichce znac, bo kto by chcial utrzymywac wiekszy kontakt z tymi ktorym niechce sie osiagnac czegos wiecej byc kimś wiecej niż dzieckiem biednej rodziny ze wsi.....ale trzeba chcieć, ja osobiscie neichcialbym miec do czynioenia z żulernia bo tak wygladacie siedzac na przystanku i walic piwska! nie ma co robic ? kupe rzeczy mozna robic silownie zrobic sobie trenowac , poczytac (tak ku*** glabie czytac - bo wlasnie dzieki ksiazkom jestes w stanie myslec i wiedziec jak sie rozwijac) sorry za bledy pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
właśnie obejrzałem "czekając na sobote" i szukałem adresu ale niestety widze że zamkneli pojechałbym mimo że do trawnik mam 300km
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piaski są 2x większe od Trawnik... a co do Nokautu... to podobgo go zamkneli.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, Właśnie obejrzałem program w telewizji HBO o tej małej wsi na lubelszczyźnie i jej mieszkańcach. Czytając wasze opinie nasuwa mi się jedna myśl, a może wystarczyłoby pomóc tym ludzią w znalezieniu pracy, mieszkania a wtedy się uda ? Co do mamy Amelki ( nie pamiętam imienia ) to jak dla mnie dziewczyna robi do czego życie ją zmusza a nie wierze że tak to lubi jak opowiada, każdy człowiek ciężko mówi swojej życiowej porażce a nie wątpliwie taniec w klubach taką jest. Bardzo chętnie pomógłbym jej oraz innym bohatera znaleźć pracę w Wawie lub nawet zatrudniłbym ich u siebie. Uważam że każdy zasługuję na taką szanse i jestem gotów słowa dotrzymać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
warszawa_fuks napisał:
Witam, Właśnie obejrzałem program w telewizji HBO o tej małej wsi na lubelszczyźnie i jej mieszkańcach. Czytając wasze opinie nasuwa mi się jedna myśl, a może wystarczyłoby pomóc tym ludzią w znalezieniu pracy, mieszkania a wtedy się uda ? Co do mamy Amelki ( nie pamiętam imienia ) to jak dla mnie dziewczyna robi do czego życie ją zmusza a nie wierze że tak to lubi jak opowiada, każdy człowiek ciężko mówi swojej życiowej porażce a nie wątpliwie taniec w klubach taką jest. Bardzo chętnie pomógłbym jej oraz innym bohatera znaleźć pracę w Wawie lub nawet zatrudniłbym ich u siebie. Uważam że każdy zasługuję na taką szanse i jestem gotów słowa dotrzymać
ale oni przeciez wyraźnie wypowiadaja sie w tym filmie ze neichce im sie nawet 66 Km jechac zeby isc do pracy wiec o czym mowa z tego calego towarzystwa na najwieksza pomoc zaslufują rodzina z 11 dziećmi i jesli ktos jest w stanie niech im pomoże, nie pomagajmy leniom!, pomozmy ludziom ktorzy tego potrzebują, jak jest ktos w stanie a pewnie czytac to beda rozne osoby pomozcie w jaki kolwiek sposob tej ordzinie z 11 dziećmi, a co do pani z Anelką sama powiedziala ze oni to lubi bo sie realizuje, wiec o co chodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
warszawa_fuks napisał:
Witam, Właśnie obejrzałem program w telewizji HBO o tej małej wsi na lubelszczyźnie i jej mieszkańcach. Czytając wasze opinie nasuwa mi się jedna myśl, a może wystarczyłoby pomóc tym ludzią w znalezieniu pracy, mieszkania a wtedy się uda ? Co do mamy Amelki ( nie pamiętam imienia ) to jak dla mnie dziewczyna robi do czego życie ją zmusza a nie wierze że tak to lubi jak opowiada, każdy człowiek ciężko mówi swojej życiowej porażce a nie wątpliwie taniec w klubach taką jest. Bardzo chętnie pomógłbym jej oraz innym bohatera znaleźć pracę w Wawie lub nawet zatrudniłbym ich u siebie. Uważam że każdy zasługuję na taką szanse i jestem gotów słowa dotrzymać
jezeli jestes w stanie slowa dotrzymac (I JESLI KTOS INNY JESZCZE JEST W STANIE POMOC) ZGLOS SIE DO HBO O NAMIARY DO TEJ RODZINY 11 LETNIEJ sadze ze ci udostepnią ewentualnie wybierz sie do Trawnikow , zadzwon sadze ze jest to mozliwe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...